Szczegóły zlotu / imprezy
 |  |  |
III OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW Depeche Mode w BYTOMIU
|
Bytom - 17 września 2005 (sobota)
| |
| | |
|
| miejsce | : | Klub " REGRES" |
| adres | : | Bytom ul, PIEKARSKA 61/63 |
| wstęp od godz. | : | 20 |
| cena biletu | : | 10 zł. |
| organizator | : | f/c "PimPf" |
| telefon | : | Marek 888678656 Martin 602698479 |
| | |
Zapraszamy na III Ogólnopolski Zlot Fanów DM w Bytomiu.Impreza odbędzie się w klubie REGRES ul.Piekarska 61/63.Lokal posiada 8 sal do siedzenia,2 poziomy,swietne naglośnienie i "klimatyczne" wnetrza...Sala główna muzyka Depeche Mode + akcenty electro/EBM czyli POWER do samego rana,sala boczna Vinyl sety -czyli wygodne kanapy + Dm bardzo ciekawie i troszkę inaczej...
Plan dojścia do klubu...
|
| |
| | |
Wpis dodany / zmodyfikowany: w niedzielę, 28 sierpnia 2005, o godz: 09:50 Wpis był otwierany 5799 razy
|
| |
Musisz być zalogowany aby móc oceniać imprezy, dodawać opinie i edytować dane imprez.
|