CELEBRATOR - internetowy system rejestracji zlot?w fan?w Depeche Mode
zloty nadchodzące zloty minione dodaj zlot więcej... informacje użytkownicy
17 czerwca 2026
środa, godz: 16:06
 
         
Strona wykorzystuje pliki cookies - zobacz politykę prywatności.


Szczegóły zlotu / imprezy


Enjoy The Party - Depeche Mode Celebration

Lublin  -  24 kwietnia 2026  (piątek)
   
miejsce  :Klub Graffiti
adres  :Bernardyńska 3
wstęp od godz.  :20
organizator  :Dark Era, Klub Graffiti, Progresywny Maciek
www  :www.facebook.com/events/1700718257968081
     
Zapraszamy serdecznie 24 kwietnia do klubu Graffiti przy Bernardyńskiej 3 w Lublinie na imprezę taneczną z muzyką kultowego zespołu Depeche Mode.

Największe hity, mniej znane utwory, B-side'y, koncertówki, remixy, covery, do tego gościnne sety 80`/synth/dark/elektro w wykonaniu Fila oraz Paata.

Czeka na Was mroczny parkiet, wygodna przestrzeń towarzyska, dobrze zaopatrzony bar i palarnia.

Wjazd: free
Start: 20:00
Za sterami: Progresywny Maciek oraz gościnnie Filo i Paat
 
 
     Wpis dodany / zmodyfikowany: we wtorek, 7 kwietnia 2026, o godz: 21:21
 Wpis był otwierany 94 razy
 
Musisz być zalogowany aby móc oceniać imprezy, dodawać opinie i edytować dane imprez.
Brak ocen : 
0 opinii


^
--------------------