Szczegóły zlotu / imprezy
 |  |  |
Enjoy The Party - Depeche Mode Celebration
|
Lublin - 24 kwietnia 2026 (piątek)
| |
| | |
|
| miejsce | : | Klub Graffiti |
| adres | : | Bernardyńska 3 |
| wstęp od godz. | : | 20 |
| organizator | : | Dark Era, Klub Graffiti, Progresywny Maciek |
| www | : | www.facebook.com/events/1700718257968081 |
| | |
Zapraszamy serdecznie 24 kwietnia do klubu Graffiti przy Bernardyńskiej 3 w Lublinie na imprezę taneczną z muzyką kultowego zespołu Depeche Mode.
Największe hity, mniej znane utwory, B-side'y, koncertówki, remixy, covery, do tego gościnne sety 80`/synth/dark/elektro w wykonaniu Fila oraz Paata.
Czeka na Was mroczny parkiet, wygodna przestrzeń towarzyska, dobrze zaopatrzony bar i palarnia.
Wjazd: free
Start: 20:00
Za sterami: Progresywny Maciek oraz gościnnie Filo i Paat
|
| |
| | |
Wpis dodany / zmodyfikowany: we wtorek, 7 kwietnia 2026, o godz: 21:21 Wpis był otwierany 94 razy
|
| |
Musisz być zalogowany aby móc oceniać imprezy, dodawać opinie i edytować dane imprez.
|