CELEBRATOR - internetowy system rejestracji zlot?w fan?w Depeche Mode
zloty nadchodzące zloty minione dodaj zlot więcej... informacje użytkownicy
10 lipca 2020
piątek, godz: 21:53
 
         
Strona wykorzystuje pliki cookies - zobacz politykę prywatności.


Szczegóły zlotu / imprezy


Koncert XIII Stoleti

Wrocław  -  26 czerwca 2004  (sobota)
   
miejsce  :Klub studencki Kolor
adres  :pl. Nowy Targ 1 (podziemia)
wstęp od godz.  :20
cena biletu  :25/30 zł.
     
Wroclaw
Klub Kolor(pl.Nowy Targ1 - podziemia)
26.06(sobota)
Doors open - 20.00
Bilety - przedsprzedaz 25 - sklep Melissa69(ul.Kosciuszki 34 - palacyk) w dniu koncertu 30zl
Rezerwacja - www.melissa69.pl
Support - d"ArchangelGwiazda - XIII Stoleti
Jedyny koncert w Polsce promujacy nowa plyte Vendetta!

Po ponad dwuletniej przerwie znów możemy usłyszeć nową porcję solidnego gothic rocka w wykonaniu uznanej już u nas grupy XIII.Století. Nowy album "Vendetta" ukazał się wiosną tego roku. Ale to nie koniec niespodzianek dla polskich fanów zespołu. Nieoczekiwanie muzycy zapowiedzieli swą obecność w naszym kraju już w czerwcu! Będzie to jedyny koncert w Polsce prezentujący nowy materiał XIII.Století. Wydarzenie będzie miało miejsce we wrocławskim Klubie Kolor w sobotę, 26.06.2004. Wraz z gwiazdą z Czech wystąpi zespół d'Archangel. Bilety do nabycia w sklepie muzycznym MELISSA69 (ul. Kościuszki 34 /Pałacyk, Wrocław). Można je również zarezerwować przez internet www.melissa69.pl Zagorzałym fanom XIII.Století radzimy niejaki pośpiech z powodu ograniczonej ilości miejsc.


Początki grupy XIII.Století sięgają roku 1990. Zespół reprezentuje nurt muzyczny zwany gothic rockiem. W czasie wieloletniego rozwoju grupy jej skład zmieniał się kilkukrotnie, ale od początku jej istnienia niezmiennie podstawą składu są Petr Štěpán (wokal) i Pavel Štěpán (perkusja).
Jednym z najważniejszych elementów działalności grupy są koncerty, dobrze znane publiczności ze swej widowiskowości. XIII.Století stanowi z pewnością fenomen czeskiej muzyki, choćby z powodu swego wieloletniego, pełnego sukcesów istnienia na czeskim rynku muzycznym. Na przestrzeni lat muzycy wydali wiele uznanych płyt, jak AMULET (1992), GOTIKA (1994), NOSFERATU (1995), WEREWOLF (1996), ZTRACENI V KARPATECH (1998), czy METROPOLIS (2000).
XIII.Století zdobyło szczególną popularność w Polsce i na Słowacji, a po występach na festiwalu CASTLE PARTY w Bolkowie (PL) w 1999 r. zyskało fanów we Włoszech i innych krajach Europy.
Działalność artystyczna głównej postaci grupy - Petra Štěpána - jest bardzo wszechstronna, od występów w spektaklach teatralnych po pracę literacką. Lider XIII.Století jest autorem książki KNIHA NOSFERATU (Vampírská bible), w której podejmuje tematykę obecną w wielu utworach grupy: okultyzm, wpływ księżyca, magia, Dracula, Bela Lugosi. Po ponad dwuletniej przerwie w działalności, grupa właśnie wydała nowy album VENDETTA (2004).

Oficjalna strona zespołu:
http://home.internet.cz/maffet/www/xiii_stoleti/index.html
 
 
     Wpis dodany / zmodyfikowany: w środę, 2 czerwca 2004, o godz: 18:39
 Wpis był otwierany 3534 razy
 
Musisz być zalogowany aby móc oceniać imprezy, dodawać opinie i edytować dane imprez.
Brak ocen : Czas oceniania minął.
0 opinii


^
--------------------