CELEBRATOR - internetowy system rejestracji zlot?w fan?w Depeche Mode
zloty nadchodzące zloty minione dodaj zlot więcej... informacje użytkownicy
12 czerwca 2024
środa, godz: 18:04
 
         
Strona wykorzystuje pliki cookies - zobacz politykę prywatności.


Szczegóły zlotu / imprezy


SDGE vol.34

Łódź  -  26 kwietnia 2008  (sobota)
   
miejsce  :Luka
adres  :Zgierska 26 A
wstęp od godz.  :20.00
cena biletu  :12 zł.
organizator  :sdge@o2.pl
www  :www.sdge.prv.pl
     
SDGE Team ma zaszczyt zaprosić na 34 edycję Synth-Dark-Goth-Electro party, którą wypełnią zarówno utwory grane z płyt jak i muzyka na żywo. Na scenie zaprezentują się aż dwa zespoły - dobrze znany bywalcom SDGE lódzki Socjotech, oraz Square Extension, który wystapi na tegorocznym Castle Party.
Natomiast w zwiekszonej dawce uslyszycie gwiazdę Out of Line festival - Hocico. Za DJka staną Serafin, Rafaello, Ergo i newman.

SQUARE EXTENSION powstal w sierpniu 2006 roku, po rozpadzie projektu dust|box (ktory łączył klasyczny rock progresywny z duza iloscia dronów i elektroniki oraz poezją).
Od samego początku zespół działa w niezmiennym, dwu-osobowym składzie. Za wizualną stronę przedsięwzięcia odpowiedzialne są w chwili obecnej cztery osoby.
Do tej pory zespół zagrał m.in w Londynie, Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu i podczas pomorskiego alternatywnego festiwalu \"Młynstock\".
Obecnie trwają pracę nad debiutanckim concept-albumem.

Square Extention to NIE jest zespół w tradycyjnym znaczeniu. To kombinacja muzyki, efektów wizualnych i skomplikowanej opowieści, więc można to nazwać industrialną narracją, ale stwierdzenie że „grają piosenki” jest zdaniem fałszywym z racji braku zwrotkowo-refrenowych konwencji. Square Extention to narracyjny, alternatywny, wielowarstwowy projekt muzyczny, ale również koncepcyjna opowieść.

Skład:
- gish - vocals, ambience, buzzes, lyrics, drum programming
- dziam - bass, electronica, noise, drum programming

Część wizualna:
- rcd58 - logo, artworks, cd cover
- sewer - artworks
- gish - some visuals
- Kol Belov - http://www.kollaps.ru (works used with permission)
http://www.myspace.com/livingunderinfluence


Formacja SOCJOTECH powstała w 2006 roku z inicjatywy wokalisty i tekściarza Qbeck'a i multiinstrumentalisty Tratktora Esch'a. Muzyka Socjotech sytuuje się w rejonach EBM i electro. Grupa akcentuje swój antywojenny, piętnujący wszelkie okrucieństwa przekaz będący krytyką działań wojennych, wszechogarniającego imperializmu i ksenofobii oraz braku troski o ludzi pochodzących z nizin społecznych. Grupa debiutuje w styczniu 2007 jako support kanadyjskiej formacji Psyche. W muzyce Socjotech można odnaleźć wpływ twórców sceny EBM i electro, zespołów Front 242, Nitzer Ebb, Psyche czy brytyjskiej grupy VNV Nation przed, którą to Socjotech wystąpił podczas łódzkiego koncertu międzynarodowej trasy \"Judgement Tour\". Socjotech podkreślając ważność komunikacji z odbiorcą tworzy wiele utworów w języku polskim. W czerwcu 2007 roku do grupy dołącza perkusista Q100, który odpowiedzialny jest za sekcję rytmiczną, podnosząc tym samym styl i moc przekazu zespołu.

Skład:
Qbeck: vocal, lyrics
Q-100: drums
TR-ESCH: synths, fx
http://www.myspace.com/socjotechmusic


Zapraszamy!
 
 
     Wpis dodany / zmodyfikowany: w czwartek, 17 kwietnia 2008, o godz: 22:08
 Wpis był otwierany 3323 razy
 
Musisz być zalogowany aby móc oceniać imprezy, dodawać opinie i edytować dane imprez.
Brak ocen : Czas oceniania minął.
0 opinii


^
--------------------